O nás

O nás

O nás

Ak sa chcete stretávať, spoznávať, zažívať a zabávať, ste tu správne. Sú pre vás pripravené tri originálne drevenice postavené v insitnom štýle, ktoré sú zútulnené ohňom, vôňou dreva a domácou kuchyňou v blízkosti Jánošíkovho rodiska – Terchovej.

Izby vo všetkých dreveniciach sú vybavené vlastným sociálnym zariadením. Drevenice majú spoločenskú/školiacu miestnosť s možnosťou zapožičania audiovizuálnej techniky. Pre chvíle oddychu je k dispozícii za poplatok fínska sauna, gril, požičovňa bicyklov a zábavný adventure golfík s 18 jamkami pre deti i dospelých priamo v areáli dreveníc. Deti si prídu tiež na svoje na detskom ihrisku a preliezačkách. Môžete si zahrať volejbal, basketbal, futbal alebo stolný tenis. Pre hostí aj návštevníkov dreveníc sú k dispozícii 3 parkoviská.


Ako vznikol penzión Jánošíkov dvor


Keď som pod blízkym lesom opekal slaninu a bolo mi dobre, napadlo mi sa o tento pocit podeliť. Jedol som chrumkavú slaninu s priateľom „Pukim“ a hútal, ako opraviť dole drevenicu. Plnými ústami sme debatili, ako to s priateľmi roztočíme a s rodinou si to užijeme. Ešte mi tiekla masť po brade a v hlave (ktorá určite nebola väčšia ako môj košík plný hríbov) už stála vynovená, útulná, zázračná drevenička. Dodnes neviem, ako sa mi tam vošla aj s pecou – asi zázrak.

Ale v roku 1991 sa diali zázraky bežne, a preto som sa ničomu nedivil. Potom už stačilo málo – sen si zapamätať a do detailu bez kompromisu ho postaviť pod lesom. Po pár rokoch, keď sme kúrili v skutočnej peci a varili guláš v skutočnej útulnej drevenici, mi napadlo sa podeliť o zážitky ešte viac. Tak vznikol Jánošíkov dvor v Zázrivej. A preto môžete čítať tieto riadky a tešiť sa tiež na výnimočné zážitky. Verte, že od začiatku bolo všetko budované a vymýšľané tak, aby každý hosť (teda aj vy) bol okúzlený a potešený.

Pohodlie, útulnosť a pohostinnosť Jánošíkovho dvora mi prináleží rozdeliť medzi moju rodinu, priateľov alebo iných hostí.

Všetci sú tu vítaní a hýčkaní.


Sme rodinný penzión a tešíme sa z vašej radosti a spokojnosti.


Príjemný pobyt v „sne“.

Juraj Málik – majiteľ

Rezervácie

Od 10.05.2021

máme znova OTVORENÉ :)

Sme tu pre vás PO - NE / 10:00 - 20:00

V prípade záujmu o ubytovanie alebo prenájom celej drevenice

nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať na :

drevenice@janosikovdvor.sk

+421908 803 687 / +421 905 564 236

Tešíme sa na vás.

S pozdravom váš tím Jánošíkovej družiny