Virtuálna prehliadka

Virtuálna prehliadka

Unikátne dobové drevenice zachovávajúce pôvodný ráz slovenskej ľudovej architektúry Vám pocit spätosti s prírodou ešte umocnia. Virtuálna prehliadka

Naše drevenice

Útulné ubytovanie v Zázrivej s celkovou kapacitou 41 lôžok je v 16 izbách. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením. Ponuka ubytovania

Wellness

wellness

WELLNESS – 1x fínska sauna, 1x vonkajšia vírivka a masáže na objednávku - priamo v areáli pre každého, kto vyhľadáva dokonalý oddych.
Viac o wellness-e

Vitajte v Jánošíkovom dvore

Túžite odpočívať či lyžovať priamo v lone prírody? ... pre individuálnu rekreáciu, turistiku, lyžovačku, i pre firemné využitie počas celého roka. Penzión a Drevenica Jánošíkov dvor sú situované v Zázrivej pod hrebeňmi Malej Fatry v krásnom prírodnom prostredí národného parku v blízkosti Jánošíkovho rodiska Terchovej. Unikátne dobové drevenice zachovávajúce pôvodný ráz slovenskej ľudovej architektúry Vám pocit spätosti s prírodou a rekreačné vyžitie ešte umocnia.

Útulné ubytovanie v dreveniciach počas Vašej dovolenky s celkovou kapacitou 41 lôžok v 16 izbách.Všetky izby sú v dreveniciach vybavené vlastným sociálnym zariadením. Gastronomický zážitok sme pre Vás pripravili v reštaurácii Jánošíkova krčma, kde je umelecky stvárnený život Juraja Jánošíka. Plne vybavená kuchynka v dreveniciach u Mateja a u Štefana ponúka možnosť samostatného stravovania. Každá drevenica má svoju spoločenskú/školiacu miestnosť s TV. Nielen pre prípad školenia ponúkame možnosť zapožičania audiovizuálnej techniky. Po lyžovaní či dni naplnenom turistikou je k dispozícii wellness, gril, kryté ohnisko s posedením pred drevenicami, detské ihrisko, preliezačky, pieskovisko a ak je chuť i požičovňa bicyklov. V areáli nášho originálnéhho penziónu je jedinečné 1.adventure golfové ihrisko v SR s 18 jamkami - skvelá aktivita pre malých aj veľkých a aj 3 parkoviská.

„Prídete spoznať netradičné, odídete s túžbou vrátiť sa...“

Naše ubytovacie kapacity v Zázrivej je možné využiť v rámci teambuildingu, sociálneho programu, na školenia, semináre, porady – 3 školiace miestnosti, možnosť zapožičania techniky. Zážitkové aktivity na mieru stmelia každý kolektív.

Penzión Jánošíkov dvor - drevenice zasadené do neporušenej prírody Malej Fatry. Stvorený z dreva, kameňa a kovu. Je zútulnený ohňom, vôňou dreva a domácou kuchyňou.


Jánošíkov dvor prezentujeme na stránkach: ubytovanie Zázrivá v peknom horskom prostredí na Orave v predhorí Malej Fatry a na ActivTrip.sk - Vaša aktívna dovolenka