Zážitkové akcie, Aktuality

Jánošíkove dni 2014 v PREDAJI

Darujte poukaz na obľúbenú kultúrnu udalosť roka v Malej Fatre a Terchovskej doline! (viac)

TURISTICKÉ BALÍČKY v predaji

Spoznávajte s nami krásy a atrakcie Oravy (viac)

Výhodné firemné balíčky

Originálne drevenice v Zázrivej sú ako stvorené pre formálne aj neformálne akcie vašej firmy. (viac)

TIP NA DARČEK k výročiu, k narodeninám, okrúhlemu jubileu, pracovným a študijným úspechom alebo len tak pre radosť :)

Darček z pohodlia a tepla domova? Originálny pre celú rodinu, alebo pre dvojicu?
Radi pre vás pripravíme pobytový balíček, vystavíme... (viac)

Virtuálna prehliadka

Virtuálna prehliadka

Unikátne dobové drevenice zachovávajúce pôvodný ráz slovenskej ľudovej architektúry Vám pocit spätosti s prírodou ešte umocnia. Virtuálna prehliadka

Naše drevenice

Útulné ubytovanie v Zázrivej s celkovou kapacitou 41 lôžok je v 16 izbách. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením. Ponuka ubytovania

Wellness

wellness

WELLNESS – 1x fínska sauna, 1x vonkajšia vírivka a masáže na objednávku - priamo v areáli pre každého, kto vyhľadáva dokonalý oddych.
Viac o wellness-e

Vitajte v Jánošíkovom dvore

Túžite odpočívať či lyžovať priamo v lone prírody? ... pre individuálnu rekreáciu, turistiku, lyžovačku, i pre firemné využitie počas celého roka. Penzión a Drevenica Jánošíkov dvor sú situované v Zázrivej pod hrebeňmi Malej Fatry v krásnom prírodnom prostredí národného parku v blízkosti Jánošíkovho rodiska Terchovej. Unikátne dobové drevenice zachovávajúce pôvodný ráz slovenskej ľudovej architektúry Vám pocit spätosti s prírodou a rekreačné vyžitie ešte umocnia.

Útulné ubytovanie v dreveniciach počas Vašej dovolenky s celkovou kapacitou 41 lôžok v 16 izbách.Všetky izby sú v dreveniciach vybavené vlastným sociálnym zariadením. Gastronomický zážitok sme pre Vás pripravili v reštaurácii Jánošíkova krčma, kde je umelecky stvárnený život Juraja Jánošíka. Plne vybavená kuchynka v dreveniciach u Mateja a u Štefana ponúka možnosť samostatného stravovania. Každá drevenica má svoju spoločenskú/školiacu miestnosť s TV. Nielen pre prípad školenia ponúkame možnosť zapožičania audiovizuálnej techniky. Po lyžovaní či dni naplnenom turistikou je k dispozícii wellness, gril, kryté ohnisko s posedením pred drevenicami, detské ihrisko, preliezačky, pieskovisko a ak je chuť i požičovňa bicyklov. V areáli nášho originálnéhho penziónu je jedinečné 1.adventure golfové ihrisko v SR s 18 jamkami - skvelá aktivita pre malých aj veľkých a aj 3 parkoviská.

„Prídete spoznať netradičné, odídete s túžbou vrátiť sa...“

Naše ubytovacie kapacity v Zázrivej je možné využiť v rámci teambuildingu, sociálneho programu, na školenia, semináre, porady – 3 školiace miestnosti, možnosť zapožičania techniky. Zážitkové aktivity na mieru stmelia každý kolektív.

Penzión Jánošíkov dvor - drevenice zasadené do neporušenej prírody Malej Fatry. Stvorený z dreva, kameňa a kovu. Je zútulnený ohňom, vôňou dreva a domácou kuchyňou.


Jánošíkov dvor prezentujeme na stránkach: ubytovanie Zázrivá v peknom horskom prostredí na Orave v predhorí Malej Fatry a na ActivTrip.sk - Vaša aktívna dovolenka